RSS kanál

Välkommen till mitt digitala kartarkiv!

På denna sida lägger jag in kartor, banor och vägval från mina orienteringslopp.

SFL#2 Lång (30.10.2019)
Středa 30 říjen 2019
Kategorie: Träning
Lunsen, Jag, Sverige
7,7 km
Stafett SM, H21 Sträcka 1 (22.09.2019)
Neděle 22 září 2019
Kategorie: Tävling
Öratjärnsklitten-Kyrkbyn, Söderhamns OK och Segersta OK, Sverige
Medel-SM, H21 Final B (21.09.2019)
Sobota 21 září 2019
Kategorie: Träning
Öratjärnsklitten-Kyrkbyn, Söderhamns OK och Segersta OK, Sverige
5,0 km|Výsledky
Medel-SM, H21 Kval B (20.09.2019)
Pátek 20 září 2019
Kategorie: Tävling
Olberget-Kyrkbyn, Söderhamns OK och Segersta OK, Sverige
4,9 km|Výsledky
DM-medel Uppland H21 (07.09.2019)
Sobota 7 září 2019
Kategorie: Tävling
Markaskogen, OK Rodhen, Sverige
4,9 km|Výsledky
Fokusträning (01.09.2019)
Neděle 1 září 2019
Kategorie: Träning
Tjäderleksbergen, Jag, Sverige
9,1 km
Kompis-OL (21.08.2019)
Středa 21 srpen 2019
Kategorie: Träning
Stabergs Klack, Jag, Sverige
6,2 km
WOC Spectator Race 6 M21-E (17.08.2019)
Sobota 17 srpen 2019
Kategorie: Tävling
Mörk, Norge
9,1 km
WOC Spectator Race 5 M21-E (16.08.2019)
Pátek 16 srpen 2019
Kategorie: Tävling
Mörk, Norge
5,4 km
WOC Spectator Race 3 M21-E (14.08.2019)
Středa 14 srpen 2019
Kategorie: Tävling
Mörk, Norge
5,2 km
WOC Spectator Race 2 M21-E (13.08.2019)
Úterý 13 srpen 2019
Kategorie: Tävling
Knatterudfjellet, Norge
5,3 km|Výsledky
Oringen E5, H21-2 (27.07.2019)
Sobota 27 červenec 2019
Kategorie: Tävling
Ågelsjöbergen, Sverige
8,2 km|Výsledky
Oringen E4, H21-2 (26.07.2019)
Pátek 26 červenec 2019
Kategorie: Träning
Jursla gammelskog, Sverige
4,5 km|Výsledky
Oringen E3, H21-2 (25.07.2019)
Čtvrtek 25 červenec 2019
Kategorie: Träning
Kvillinge, Sverige
8,4 km|Výsledky
Oringen E2, H21-2 (23.07.2019)
Úterý 23 červenec 2019
Kategorie: Träning
Grosvad, Sverige
8,6 km|Výsledky
Oringen E1, H21-2 (22.07.2019)
Pondělí 22 červenec 2019
Kategorie: Träning
Loreberg, Sverige
8,2 km|Výsledky
Jukola str. 6 (16.06.2019)
Neděle 16 červen 2019
Kategorie: Tävling
Finland
11,0 km
Fäbodloppet dag 1, H21 (11.05.2019)
Sobota 11 květen 2019
Kategorie: Tävling
Ljusdal, Domnarvets GoIF, Sverige
6,2 km|Výsledky
Medelmys i Skatås (07.05.2019)
Úterý 7 květen 2019
Kategorie: Träning
Skatås, Jag (udda kontroller), Jongus (jämna kontroller), Sverige
Swedish league final H21E (05.05.2019)
Neděle 5 květen 2019
Kategorie: Träning
Grödinge-Hall, Tullinge SK, Sverige
13,6 km|Výsledky
Swedish league #5 M21 (04.05.2019)
Sobota 4 květen 2019
Kategorie: Tävling
Nackareservatet-Erstavik, Järla Orientering, Sverige
6,6 km|Výsledky
Back where I belong (01.05.2019)
Středa 1 květen 2019
Kategorie: Träning
Lunsen, Albin Ridefelt, Sverige
10mila-prep #2 (25.04.2019)
Čtvrtek 25 duben 2019
Kategorie: Träning
Finnbo, OK Kåre, Sverige
3,3 km
10mila-prep #1 (24.04.2019)
Středa 24 duben 2019
Kategorie: Träning
Stångtjärn, OK Kåre, Sverige
Pacific Spirit Challenge, Attempt 2 (17.04.2019)
Středa 17 duben 2019
Kategorie: Träning
Pacific Spirit Park, Jonas Gustafsson, Canada
Silver Valley WJR 2019 (09.04.2019)
Úterý 9 duben 2019
Kategorie: Träning
Silver Valley West, GVOC, Canada
5,8 km|Výsledky
 2019 ULT03 Frenchman Long (24.03.2019)
Neděle 24 březen 2019
Kategorie: Tävling
Frenchman Spring, Cascade OC, USA
13,4 km|Výsledky
 2019 ULT02 Frenchman Middle (23.03.2019)
Sobota 23 březen 2019
Kategorie: Tävling
Frenchman Spring, Cascade OC, USA
6,1 km|Výsledky