RSS Feed

Välkommen till mitt digitala kartarkiv!

På denna sida lägger jag in kartor, banor och vägval från mina orienteringslopp.

SFL#2 Lång (30.10.2019)
Mittwoch 30 Oktober 2019
Kategorie: Träning
Lunsen, Jag, Sverige
7,7 km
Stafett SM, H21 Sträcka 1 (22.09.2019)
Sonntag 22 September 2019
Kategorie: Tävling
Öratjärnsklitten-Kyrkbyn, Söderhamns OK och Segersta OK, Sverige
Medel-SM, H21 Final B (21.09.2019)
Samstag 21 September 2019
Kategorie: Träning
Öratjärnsklitten-Kyrkbyn, Söderhamns OK och Segersta OK, Sverige
5,0 km|Ergebnisse
Medel-SM, H21 Kval B (20.09.2019)
Freitag 20 September 2019
Kategorie: Tävling
Olberget-Kyrkbyn, Söderhamns OK och Segersta OK, Sverige
4,9 km|Ergebnisse
DM-medel Uppland H21 (07.09.2019)
Samstag 7 September 2019
Kategorie: Tävling
Markaskogen, OK Rodhen, Sverige
4,9 km|Ergebnisse
Fokusträning (01.09.2019)
Sonntag 1 September 2019
Kategorie: Träning
Tjäderleksbergen, Jag, Sverige
9,1 km
Kompis-OL (21.08.2019)
Mittwoch 21 August 2019
Kategorie: Träning
Stabergs Klack, Jag, Sverige
6,2 km
WOC Spectator Race 6 M21-E (17.08.2019)
Samstag 17 August 2019
Kategorie: Tävling
Mörk, Norge
9,1 km
WOC Spectator Race 5 M21-E (16.08.2019)
Freitag 16 August 2019
Kategorie: Tävling
Mörk, Norge
5,4 km
WOC Spectator Race 3 M21-E (14.08.2019)
Mittwoch 14 August 2019
Kategorie: Tävling
Mörk, Norge
5,2 km
WOC Spectator Race 2 M21-E (13.08.2019)
Dienstag 13 August 2019
Kategorie: Tävling
Knatterudfjellet, Norge
5,3 km|Ergebnisse
Oringen E5, H21-2 (27.07.2019)
Samstag 27 Juli 2019
Kategorie: Tävling
Ågelsjöbergen, Sverige
8,2 km|Ergebnisse
Oringen E4, H21-2 (26.07.2019)
Freitag 26 Juli 2019
Kategorie: Träning
Jursla gammelskog, Sverige
4,5 km|Ergebnisse
Oringen E3, H21-2 (25.07.2019)
Donnerstag 25 Juli 2019
Kategorie: Träning
Kvillinge, Sverige
8,4 km|Ergebnisse
Oringen E2, H21-2 (23.07.2019)
Dienstag 23 Juli 2019
Kategorie: Träning
Grosvad, Sverige
8,6 km|Ergebnisse
Oringen E1, H21-2 (22.07.2019)
Montag 22 Juli 2019
Kategorie: Träning
Loreberg, Sverige
8,2 km|Ergebnisse
Jukola str. 6 (16.06.2019)
Sonntag 16 Juni 2019
Kategorie: Tävling
Finland
11,0 km
Fäbodloppet dag 1, H21 (11.05.2019)
Samstag 11 Mai 2019
Kategorie: Tävling
Ljusdal, Domnarvets GoIF, Sverige
6,2 km|Ergebnisse
Medelmys i Skatås (07.05.2019)
Dienstag 7 Mai 2019
Kategorie: Träning
Skatås, Jag (udda kontroller), Jongus (jämna kontroller), Sverige
Swedish league final H21E (05.05.2019)
Sonntag 5 Mai 2019
Kategorie: Träning
Grödinge-Hall, Tullinge SK, Sverige
13,6 km|Ergebnisse
Swedish league #5 M21 (04.05.2019)
Samstag 4 Mai 2019
Kategorie: Tävling
Nackareservatet-Erstavik, Järla Orientering, Sverige
6,6 km|Ergebnisse
Back where I belong (01.05.2019)
Mittwoch 1 Mai 2019
Kategorie: Träning
Lunsen, Albin Ridefelt, Sverige
10mila-prep #2 (25.04.2019)
Donnerstag 25 April 2019
Kategorie: Träning
Finnbo, OK Kåre, Sverige
3,3 km
10mila-prep #1 (24.04.2019)
Mittwoch 24 April 2019
Kategorie: Träning
Stångtjärn, OK Kåre, Sverige
Pacific Spirit Challenge, Attempt 2 (17.04.2019)
Mittwoch 17 April 2019
Kategorie: Träning
Pacific Spirit Park, Jonas Gustafsson, Canada
Silver Valley WJR 2019 (09.04.2019)
Dienstag 9 April 2019
Kategorie: Träning
Silver Valley West, GVOC, Canada
5,8 km|Ergebnisse
 2019 ULT03 Frenchman Long (24.03.2019)
Sonntag 24 März 2019
Kategorie: Tävling
Frenchman Spring, Cascade OC, USA
13,4 km|Ergebnisse
 2019 ULT02 Frenchman Middle (23.03.2019)
Samstag 23 März 2019
Kategorie: Tävling
Frenchman Spring, Cascade OC, USA
6,1 km|Ergebnisse