RSS

Välkommen till mitt digitala kartarkiv!

På denna sida lägger jag in kartor, banor och vägval från mina orienteringslopp.

SFL#2 Lång (2019-10-30)
Miércoles 30 Octubre 2019
Categoría: Träning
Lunsen, Jag, Sverige
7,7 km
Stafett SM, H21 Sträcka 1 (2019-09-22)
Domingo 22 Septiembre 2019
Categoría: Tävling
Öratjärnsklitten-Kyrkbyn, Söderhamns OK och Segersta OK, Sverige
Medel-SM, H21 Final B (2019-09-21)
Sábado 21 Septiembre 2019
Categoría: Träning
Öratjärnsklitten-Kyrkbyn, Söderhamns OK och Segersta OK, Sverige
5,0 km|Resultados
Medel-SM, H21 Kval B (2019-09-20)
Viernes 20 Septiembre 2019
Categoría: Tävling
Olberget-Kyrkbyn, Söderhamns OK och Segersta OK, Sverige
4,9 km|Resultados
DM-medel Uppland H21 (2019-09-07)
Sábado 7 Septiembre 2019
Categoría: Tävling
Markaskogen, OK Rodhen, Sverige
4,9 km|Resultados
Fokusträning (2019-09-01)
Domingo 1 Septiembre 2019
Categoría: Träning
Tjäderleksbergen, Jag, Sverige
9,1 km
Kompis-OL (2019-08-21)
Miércoles 21 Agosto 2019
Categoría: Träning
Stabergs Klack, Jag, Sverige
6,2 km
WOC Spectator Race 6 M21-E (2019-08-17)
Sábado 17 Agosto 2019
Categoría: Tävling
Mörk, Norge
9,1 km
WOC Spectator Race 5 M21-E (2019-08-16)
Viernes 16 Agosto 2019
Categoría: Tävling
Mörk, Norge
5,4 km
WOC Spectator Race 3 M21-E (2019-08-14)
Miércoles 14 Agosto 2019
Categoría: Tävling
Mörk, Norge
5,2 km
WOC Spectator Race 2 M21-E (2019-08-13)
Martes 13 Agosto 2019
Categoría: Tävling
Knatterudfjellet, Norge
5,3 km|Resultados
Oringen E5, H21-2 (2019-07-27)
Sábado 27 Julio 2019
Categoría: Tävling
Ågelsjöbergen, Sverige
8,2 km|Resultados
Oringen E4, H21-2 (2019-07-26)
Viernes 26 Julio 2019
Categoría: Träning
Jursla gammelskog, Sverige
4,5 km|Resultados
Oringen E3, H21-2 (2019-07-25)
Jueves 25 Julio 2019
Categoría: Träning
Kvillinge, Sverige
8,4 km|Resultados
Oringen E2, H21-2 (2019-07-23)
Martes 23 Julio 2019
Categoría: Träning
Grosvad, Sverige
8,6 km|Resultados
Oringen E1, H21-2 (2019-07-22)
Lunes 22 Julio 2019
Categoría: Träning
Loreberg, Sverige
8,2 km|Resultados
Jukola str. 6 (2019-06-16)
Domingo 16 Junio 2019
Categoría: Tävling
Finland
11,0 km
Fäbodloppet dag 1, H21 (2019-05-11)
Sábado 11 Mayo 2019
Categoría: Tävling
Ljusdal, Domnarvets GoIF, Sverige
6,2 km|Resultados
Medelmys i Skatås (2019-05-07)
Martes 7 Mayo 2019
Categoría: Träning
Skatås, Jag (udda kontroller), Jongus (jämna kontroller), Sverige
Swedish league final H21E (2019-05-05)
Domingo 5 Mayo 2019
Categoría: Träning
Grödinge-Hall, Tullinge SK, Sverige
13,6 km|Resultados
Swedish league #5 M21 (2019-05-04)
Sábado 4 Mayo 2019
Categoría: Tävling
Nackareservatet-Erstavik, Järla Orientering, Sverige
6,6 km|Resultados
Back where I belong (2019-05-01)
Miércoles 1 Mayo 2019
Categoría: Träning
Lunsen, Albin Ridefelt, Sverige
10mila-prep #2 (2019-04-25)
Jueves 25 Abril 2019
Categoría: Träning
Finnbo, OK Kåre, Sverige
3,3 km
10mila-prep #1 (2019-04-24)
Miércoles 24 Abril 2019
Categoría: Träning
Stångtjärn, OK Kåre, Sverige
Pacific Spirit Challenge, Attempt 2 (2019-04-17)
Miércoles 17 Abril 2019
Categoría: Träning
Pacific Spirit Park, Jonas Gustafsson, Canada
Silver Valley WJR 2019 (2019-04-09)
Martes 9 Abril 2019
Categoría: Träning
Silver Valley West, GVOC, Canada
5,8 km|Resultados
 2019 ULT03 Frenchman Long (2019-03-24)
Domingo 24 Marzo 2019
Categoría: Tävling
Frenchman Spring, Cascade OC, USA
13,4 km|Resultados
 2019 ULT02 Frenchman Middle (2019-03-23)
Sábado 23 Marzo 2019
Categoría: Tävling
Frenchman Spring, Cascade OC, USA
6,1 km|Resultados