RSS feed

Välkommen till mitt digitala kartarkiv!

På denna sida lägger jag in kartor, banor och vägval från mina orienteringslopp.

SFL#2 Lång (30/10/2019)
Среда 30 Жовтня 2019
Категорія: Träning
Lunsen, Jag, Sverige
7,7 km
Stafett SM, H21 Sträcka 1 (22/09/2019)
Неділя 22 Вересня 2019
Категорія: Tävling
Öratjärnsklitten-Kyrkbyn, Söderhamns OK och Segersta OK, Sverige
Medel-SM, H21 Final B (21/09/2019)
Субота 21 Вересня 2019
Категорія: Träning
Öratjärnsklitten-Kyrkbyn, Söderhamns OK och Segersta OK, Sverige
Medel-SM, H21 Kval B (20/09/2019)
Пятниця 20 Вересня 2019
Категорія: Tävling
Olberget-Kyrkbyn, Söderhamns OK och Segersta OK, Sverige
DM-medel Uppland H21 (07/09/2019)
Субота 7 Вересня 2019
Категорія: Tävling
Markaskogen, OK Rodhen, Sverige
Fokusträning (01/09/2019)
Неділя 1 Вересня 2019
Категорія: Träning
Tjäderleksbergen, Jag, Sverige
9,1 km
Kompis-OL (21/08/2019)
Среда 21 Серпня 2019
Категорія: Träning
Stabergs Klack, Jag, Sverige
6,2 km
WOC Spectator Race 6 M21-E (17/08/2019)
Субота 17 Серпня 2019
Категорія: Tävling
Mörk, Norge
9,1 km
WOC Spectator Race 5 M21-E (16/08/2019)
Пятниця 16 Серпня 2019
Категорія: Tävling
Mörk, Norge
5,4 km
WOC Spectator Race 3 M21-E (14/08/2019)
Среда 14 Серпня 2019
Категорія: Tävling
Mörk, Norge
5,2 km
WOC Spectator Race 2 M21-E (13/08/2019)
Вівторок 13 Серпня 2019
Категорія: Tävling
Knatterudfjellet, Norge
Oringen E5, H21-2 (27/07/2019)
Субота 27 Липня 2019
Категорія: Tävling
Ågelsjöbergen, Sverige
Oringen E4, H21-2 (26/07/2019)
Пятниця 26 Липня 2019
Категорія: Träning
Jursla gammelskog, Sverige
Oringen E3, H21-2 (25/07/2019)
Четвер 25 Липня 2019
Категорія: Träning
Kvillinge, Sverige
Oringen E2, H21-2 (23/07/2019)
Вівторок 23 Липня 2019
Категорія: Träning
Grosvad, Sverige
Oringen E1, H21-2 (22/07/2019)
Понеділок 22 Липня 2019
Категорія: Träning
Loreberg, Sverige
Jukola str. 6 (16/06/2019)
Неділя 16 Червня 2019
Категорія: Tävling
Finland
11,0 km
Fäbodloppet dag 1, H21 (11/05/2019)
Субота 11 Травня 2019
Категорія: Tävling
Ljusdal, Domnarvets GoIF, Sverige
Medelmys i Skatås (07/05/2019)
Вівторок 7 Травня 2019
Категорія: Träning
Skatås, Jag (udda kontroller), Jongus (jämna kontroller), Sverige
Swedish league final H21E (05/05/2019)
Неділя 5 Травня 2019
Категорія: Träning
Grödinge-Hall, Tullinge SK, Sverige
Swedish league #5 M21 (04/05/2019)
Субота 4 Травня 2019
Категорія: Tävling
Nackareservatet-Erstavik, Järla Orientering, Sverige
Back where I belong (01/05/2019)
Среда 1 Травня 2019
Категорія: Träning
Lunsen, Albin Ridefelt, Sverige
10mila-prep #2 (25/04/2019)
Четвер 25 Квітня 2019
Категорія: Träning
Finnbo, OK Kåre, Sverige
3,3 km
10mila-prep #1 (24/04/2019)
Среда 24 Квітня 2019
Категорія: Träning
Stångtjärn, OK Kåre, Sverige
Pacific Spirit Challenge, Attempt 2 (17/04/2019)
Среда 17 Квітня 2019
Категорія: Träning
Pacific Spirit Park, Jonas Gustafsson, Canada
Silver Valley WJR 2019 (09/04/2019)
Вівторок 9 Квітня 2019
Категорія: Träning
Silver Valley West, GVOC, Canada
 2019 ULT03 Frenchman Long (24/03/2019)
Неділя 24 Березня 2019
Категорія: Tävling
Frenchman Spring, Cascade OC, USA
 2019 ULT02 Frenchman Middle (23/03/2019)
Субота 23 Березня 2019
Категорія: Tävling
Frenchman Spring, Cascade OC, USA