RSS feed

Välkommen till mitt digitala kartarkiv!

På denna sida lägger jag in kartor, banor och vägval från mina orienteringslopp.

Stafett SM, H21 Sträcka 1 (22/09/2019)
Niedziela 22 Września 2019
Kategoria: Tävling
Öratjärnsklitten-Kyrkbyn, Söderhamns OK och Segersta OK, Sverige
Medel-SM, H21 Final B (21/09/2019)
Sobota 21 Września 2019
Kategoria: Träning
Öratjärnsklitten-Kyrkbyn, Söderhamns OK och Segersta OK, Sverige
5,0 km|Wyniki
Medel-SM, H21 Kval B (20/09/2019)
Piątek 20 Września 2019
Kategoria: Tävling
Olberget-Kyrkbyn, Söderhamns OK och Segersta OK, Sverige
4,9 km|Wyniki
DM-medel Uppland H21 (07/09/2019)
Sobota 7 Września 2019
Kategoria: Tävling
Markaskogen, OK Rodhen, Sverige
4,9 km|Wyniki
Fokusträning (01/09/2019)
Niedziela 1 Września 2019
Kategoria: Träning
Tjäderleksbergen, Jag, Sverige
9,1 km
Kompis-OL (21/08/2019)
Środa 21 Sierpnia 2019
Kategoria: Träning
Stabergs Klack, Jag, Sverige
6,2 km
WOC Spectator Race 6 M21-E (17/08/2019)
Sobota 17 Sierpnia 2019
Kategoria: Tävling
Mörk, Norge
9,1 km
WOC Spectator Race 5 M21-E (16/08/2019)
Piątek 16 Sierpnia 2019
Kategoria: Tävling
Mörk, Norge
5,4 km
WOC Spectator Race 3 M21-E (14/08/2019)
Środa 14 Sierpnia 2019
Kategoria: Tävling
Mörk, Norge
5,2 km
WOC Spectator Race 2 M21-E (13/08/2019)
Wtorek 13 Sierpnia 2019
Kategoria: Tävling
Knatterudfjellet, Norge
5,3 km|Wyniki
Oringen E5, H21-2 (27/07/2019)
Sobota 27 Lipca 2019
Kategoria: Tävling
Ågelsjöbergen, Sverige
8,2 km|Wyniki
Oringen E4, H21-2 (26/07/2019)
Piątek 26 Lipca 2019
Kategoria: Träning
Jursla gammelskog, Sverige
4,5 km|Wyniki
Oringen E3, H21-2 (25/07/2019)
Czwartek 25 Lipca 2019
Kategoria: Träning
Kvillinge, Sverige
8,4 km|Wyniki
Oringen E2, H21-2 (23/07/2019)
Wtorek 23 Lipca 2019
Kategoria: Träning
Grosvad, Sverige
8,6 km|Wyniki
Oringen E1, H21-2 (22/07/2019)
Poniedziałek 22 Lipca 2019
Kategoria: Träning
Loreberg, Sverige
8,2 km|Wyniki
Jukola str. 6 (16/06/2019)
Niedziela 16 Czerwca 2019
Kategoria: Tävling
Finland
11,0 km
Fäbodloppet dag 1, H21 (11/05/2019)
Sobota 11 Maja 2019
Kategoria: Tävling
Ljusdal, Domnarvets GoIF, Sverige
6,2 km|Wyniki
Medelmys i Skatås (07/05/2019)
Wtorek 7 Maja 2019
Kategoria: Träning
Skatås, Jag (udda kontroller), Jongus (jämna kontroller), Sverige
Swedish league final H21E (05/05/2019)
Niedziela 5 Maja 2019
Kategoria: Träning
Grödinge-Hall, Tullinge SK, Sverige
13,6 km|Wyniki
Swedish league #5 M21 (04/05/2019)
Sobota 4 Maja 2019
Kategoria: Tävling
Nackareservatet-Erstavik, Järla Orientering, Sverige
6,6 km|Wyniki
Back where I belong (01/05/2019)
Środa 1 Maja 2019
Kategoria: Träning
Lunsen, Albin Ridefelt, Sverige
10mila-prep #2 (25/04/2019)
Czwartek 25 Kwietnia 2019
Kategoria: Träning
Finnbo, OK Kåre, Sverige
3,3 km
10mila-prep #1 (24/04/2019)
Środa 24 Kwietnia 2019
Kategoria: Träning
Stångtjärn, OK Kåre, Sverige
Pacific Spirit Challenge, Attempt 2 (17/04/2019)
Środa 17 Kwietnia 2019
Kategoria: Träning
Pacific Spirit Park, Jonas Gustafsson, Canada
Silver Valley WJR 2019 (09/04/2019)
Wtorek 9 Kwietnia 2019
Kategoria: Träning
Silver Valley West, GVOC, Canada
5,8 km|Wyniki
 2019 ULT03 Frenchman Long (24/03/2019)
Niedziela 24 Marca 2019
Kategoria: Tävling
Frenchman Spring, Cascade OC, USA
13,4 km|Wyniki
 2019 ULT02 Frenchman Middle (23/03/2019)
Sobota 23 Marca 2019
Kategoria: Tävling
Frenchman Spring, Cascade OC, USA
6,1 km|Wyniki